ПРО НАС


Історія ресторану MANESS


Історія про кохання, родинні цінності та книгу

Історія ресторану MANESS, як і все прекрасне, починається звісно ж з кохання. У 2017 році майбутні власники закладу, вирішили відсвяткувати річницю весілля і відправились у невеличку мандрівку по замках Шотландії. Під час своєї подорожі вони натрапляють на старовинний замок, який мав дуже цікаву історію та архітектуру. Замок був продовгуватої форми, розташований на висоті 22 метри над рівнем моря та заснований Лоренсом Брюсом, у 1547 році на Шотландських островах. Подружжя з першого погляду закохується в нього та потрапивши у бібліотеку замку, наштовхуються на старовинну рукописну кулінарну книгу - нотатник із кулінарними рецептами, записаними кимось власноруч.

Поспілкувавшись із хранителем замку виявилось, що ця книжка належала сімейному кухарю родини, яка мешкала у цьому замку. Подружжя разом прожили близько 60 років кохаючи одне одного та зберігаючи сімейні традиції. А їх шеф-кухар, весь цей час збирав кулінарні рецепти для них, експериментував на кухні та записував все у свій нотатник.

Після довгих вмовлянь їм вдалося викупити цей блокнот рецептів та пообіцяти, що ці рукописи будуть мати гідне продовження в Україні.

Так і з’явився сімейний ресторан зі старовинною історією кохання – MANESS.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ваше свято у ресторані MANESS

Бажаєте відсвяткувати важливу подію у Вашому житті на високому рівні? Ресторан MANESS,  це правильний вибір. Ресторан знаходиться в 3-х км від Києва. За бажанням, ми можемо запросити на свято діджея або допоможемо організувати справжній концерт з живою музикою. Ресторан також надасть послуги ведучого або професійного фотографа, які подарують усім гостям позитивні емоції і допоможуть назавжди запам'ятати свято. А для гостей, які бажають провести святкову подію на свіжому повітрі, є можливість проведення виїзної церемонії на території закладу.

Ресторан «Maness» допоможе втілити в життя будь-яку святкову програму, так як комфорт і гарний настрій гостей тут цінується понад усе. «Maness» пропонує широкий вибір страв європейської та української кухні в меню, кожен відвідувач ресторану зможе вибрати щось особливе для себе. Подаруйте собі та своїм гостям незабутнє свято в ресторані «Maness».

 

Ресторан MANESS піклується про Ваш гарний настрій. Усі гості ресторану переступивши поріг закладу, стають членами родини. Членами родини MANESS...

EnglishPolishRussianUkrainian